Please note that due to the Coronavirus (COVID-19) global pandemic, many institutions have suspended on-campus instruction and are holding classes online until further notice. Due to increased travel restrictions, reduced visa services and public health quarantines, study abroad options may be affected. ApplyESL recommends contacting your program of interest and local embassy or consulate to obtain the latest updates.
ApplyESL.com
ONLINE APPLICATION FORM

Rennert International, New York

American English Program [New York, New York]

American English Program - Rapid Progress 20

Başvurmadan Önce Lütfen Dikkatle Okuyun

  1. Online başvurunuz e-postayla doğrudan okulunuza gönderilecektir. Başvuru sürecini tamamlamak için okulunuzun verdiği tüm talimatlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Başvuru sahiplerine, kayıt işlemlerinde gerekli yardımı almak için doğrudan seçtikleri okulun kayıt kabul bürosuyla iletişim kurmaları ve her türlü sorularını oraya iletmeleri tavsiye edilir.
  2. Tüm programların, okulunuzun belirlediği bir son başvuru tarihi vardır. Başvurunuzu program başlama tarihinden en az 8 ila 10 hafta önce yapmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
  3. Rennert International, New York için, US$ 155 tutarında bir başvuru ücreti yatırmak gerekmektedir. Ödemeyi sadece Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. Başvurunuzu iptal etseniz bile, başvuru ücretinin iade edilmeyeceğini lütfen unutmayın.
  4. Bu başvuruyu gerçekleştirmek için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Geçersiz kredi kartı bilgilerinin girilmesi halinde başvurunuz reddedilecektir, bu nedenle tüm alanları doğru doldurduğunuzdan emin olun. Ailenizden birisinin veya bir arkadaşınızın kredi kartını kullanma ihtiyacı duyarsanız, onlardan önceden izin almayı ve daha sonra sorun çıkmaması için işlemin tarihini ve tutarını onlara bildirmeyi ihmal etmeyin.
  5. Online başvurunuzu gönderdikten sonra okullar, bir öğrenim harcı yatırmanızı ve mali durum beyanlarınız gibi bazı ilave belgeler ibraz etmenizi isteyebilirler. Okullar ayrıca güvenlik amacıyla imzanızı taşıyan formlar göndermenizi isteyebilir. Başvuru sürecini tamamlamak için okulunuzun talimatlara uymanız zorunludur.
  6. Amerika Birleşik Devletleri'ne yasal olarak giriş yapıp ESL programınıza devam edebilmek için öğrenci vizesi almanız gerekebilir. Öğrenci vizesi başvurusu yaparken I-20 Formunu ve diğer belgeleri ABD Elçiliğine veya Konsolosluğuna ibraz etmeniz gerekir. Öğrenci vizesini alma sürecindeki muhtemel gecikmelerden kaçınmak için, okulunuza yeterince önceden başvurmanız önemle tavsiye edilir.

Gerekli Belgeler

(Belgeleri uygulama ile yükleyebilir veya okula gönderebilirsiniz.)

 Pasaportun Kopyası (Kimlik Sayfası)

Talimatlar:

Valid within 6 months of your course’s end date

 Banka Ekstreleri

Talimatlar:

Issued within the last 3 months demonstrating financial capability (cost of tuition plus cost of living [$1000/month for students staying at Rennert accommodations; $2000/month for those who are not])

 Sponsorluk Taahhütnamesi

Talimatlar:

Please download the Rennert International's official Sponsor's Affidavit of Financial Support from the link below:
http://www.applyesl.com/docs/RennertInternational_Sponsor_Letter.pdf

ApplyESL hatalar veya Google Translate tarafından yapılan makine çevirilerinden kaynaklanan yanlışlardan dolayı herhangi bir sorumluluk almaz.
Kabul Ediyorum
Kabul et ve Sonraki Sayfaya Geç