ApplyESL.com
ONLINE APPLICATION FORM

Pace University

English Language Institute (ELI) [New York, New York]

Intensive English Program

Başvurmadan Önce Lütfen Dikkatle Okuyun

  1. Online başvurunuz e-postayla doğrudan okulunuza gönderilecektir. Başvuru sürecini tamamlamak için okulunuzun verdiği tüm talimatlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Başvuru sahiplerine, kayıt işlemlerinde gerekli yardımı almak için doğrudan seçtikleri okulun kayıt kabul bürosuyla iletişim kurmaları ve her türlü sorularını oraya iletmeleri tavsiye edilir.
  2. Tüm programların, okulunuzun belirlediği bir son başvuru tarihi vardır. Başvurunuzu program başlama tarihinden en az 8 ila 10 hafta önce yapmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
  3. Pace University için, US$ 125 (registration fee) tutarında bir başvuru ücreti yatırmak gerekmektedir. Başvurunuzu iptal etseniz bile, başvuru ücretinin iade edilmeyeceğini lütfen unutmayın.
  4. Ailenizden birisinin veya bir arkadaşınızın kredi kartını kullanma ihtiyacı duyarsanız, onlardan önceden izin almayı ve daha sonra sorun çıkmaması için işlemin tarihini ve tutarını onlara bildirmeyi ihmal etmeyin.
  5. Online başvurunuzu gönderdikten sonra okullar, bir öğrenim harcı yatırmanızı ve mali durum beyanlarınız gibi bazı ilave belgeler ibraz etmenizi isteyebilirler. Okullar ayrıca güvenlik amacıyla imzanızı taşıyan formlar göndermenizi isteyebilir. Başvuru sürecini tamamlamak için okulunuzun talimatlara uymanız zorunludur.
  6. Amerika Birleşik Devletleri'ne yasal olarak giriş yapıp ESL programınıza devam edebilmek için öğrenci vizesi almanız gerekebilir. Öğrenci vizesi başvurusu yaparken I-20 Formunu ve diğer belgeleri ABD Elçiliğine veya Konsolosluğuna ibraz etmeniz gerekir. Öğrenci vizesini alma sürecindeki muhtemel gecikmelerden kaçınmak için, okulunuza yeterince önceden başvurmanız önemle tavsiye edilir.

Gerekli Belgeler

(Belgeleri uygulama ile yükleyebilir veya okula gönderebilirsiniz.)

 Ek Belgeler: Receipt of Advisement Fee

Talimatlar:

Please pay $30 Testing & Advisement Fee (online placement exam and academic advisement prior to the students' arrival at Pace) at the link below:
https://www.flywire.com/pay/paceeli
Choose <Advisement Fee for Partner-Referred Students> on the Payment type. Once payment is completed, please upload your receipt here.

 Pasaportun Kopyası (Kimlik Sayfası)

 Ek Belgeler: Bank Letter

Talimatlar:

Bank letter must be dated within 3 months from your application date, must be in English, must be on official bank letterhead. Bank letters older than 3 months will not be accepted. Please visit https://www.pace.edu/eli/apply-now/application-procedure#financial-support for information regarding financial support documents.

Please see an example of a bank letter (step1-4):
https://www.pace.edu/eli/visa-information/application-procedure

 Ek Belgeler: Affidavit of Support form

Talimatlar:

Please download the form from the link below:
https://www.pace.edu/sites/default/files/2021-11/eli-affidavit-of-support.pdf

 Ek Belgeler: Disclaimer (No uploaded document needed)

Talimatlar:

All documents submitted in support of an application for admission become the permanent possession of Pace University and cannot be returned to the applicant or photocopied for the applicant. For your records, please make photocopies of all materials submitted.

ApplyESL hatalar veya Google Translate tarafından yapılan makine çevirilerinden kaynaklanan yanlışlardan dolayı herhangi bir sorumluluk almaz.
Kabul Ediyorum
Kabul et ve Sonraki Sayfaya Geç
slip-lanceolate
slip-lanceolate
slip-lanceolate
slip-lanceolate